Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Bluze e verdhe dhe e bardhe me menge te shkurtra

attrattivo - Bluze e verdhe dhe e bardhe me menge te shkurtra

SKU: 9918752

Çmimi i rregullt 4,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 5,500.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Bluze me menge te shkurtra.

Me jake V.

E verdhe dhe e bardhe.

Materiali.

85% Viskoze.

15% Najlon.

Shihni detajet e plota