Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 4

atra

attrattivo - Kemishe e zeze dhe e bardhe me menge te gjata

attrattivo - Kemishe e zeze dhe e bardhe me menge te gjata

SKU: 9915374

Çmimi i rregullt 4,600.00 Lek
Çmimi i rregullt 5,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,600.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Kemishe me menge te gjata.

Ne ngjyre te bardhe dhe te zeze.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota