Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

attrattivo - Bluze me shkrim ne dy ngjyra

attrattivo - Bluze me shkrim ne dy ngjyra

SKU: 9915276

Çmimi i rregullt 2,300.00 Lek
Çmimi i rregullt 2,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,300.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze me shkrim.

Ngjyre e zeze dhe e bardhe.

Me menge te shkurtra.

Materiali .

100% Pambuk

Shihni detajet e plota