Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

attrattivo - Pulover golf e kuqe dhe bezhe

attrattivo - Pulover golf e kuqe dhe bezhe

SKU: 9P21194

Çmimi i rregullt 6,400.00 Lek
Çmimi i rregullt 9,200.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,400.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Pulover golf.

E kuqe dhe bezhe.

Materiali.

42% Viskoze.

29% Fibra Poliimide.

29% Poliester.

Shihni detajet e plota