Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 16

atra

attrattivo - Bluze golf e kuqe, mente, bezhe dhe portokalli

attrattivo - Bluze golf e kuqe, mente, bezhe dhe portokalli

SKU: 9P18848C

Çmimi i rregullt 2,800.00 Lek
Çmimi i rregullt 5,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,800.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze golf.

E kuqe, mente, bezhe dhe portokalli.

E kombinueshme me gjithcka.

Materiali.

50% Viskoze.

22% Najlon.

28% Poliester.

Shihni detajet e plota