Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Bluze golf roze dhe bezhe

attrattivo - Bluze golf roze dhe bezhe

SKU: 9P21273

Çmimi i rregullt 3,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze golf.

Roze dhe bezhe.

Materiali.

50% Viskoze.

28% Poliester.

22% Najlon.

Shihni detajet e plota