Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 7

atra

attrattivo - Bluze me jake V ne dy ngjyra

attrattivo - Bluze me jake V ne dy ngjyra

SKU: 92138331

Çmimi i rregullt 3,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 3,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zghidh Ngjyren

Bluze me jake V.

Ngjyre e zeze dhe e bardhe.

Pa menge.

Materiali.

45% Pambuk.

45% Modal.

10% Elastane.

 

Shihni detajet e plota