Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 17

atra

attrattivo - Bluze me jake V e kuqe, mente, e zeze, jeshile dhe bojqielli

attrattivo - Bluze me jake V e kuqe, mente, e zeze, jeshile dhe bojqielli

SKU: 9P20349C

Çmimi i rregullt 4,100.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,100.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze me jake V.

E kuqe, mente, e zeze, jeshile dhe bojqielli.

Materiali.

52% Viskoze.

35% Modale.

8% Elastane.

5% Pambuk.

Shihni detajet e plota