Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

attrattivo - Bluze me menge te shkurtra portokalli dhe e bardhe

attrattivo - Bluze me menge te shkurtra portokalli dhe e bardhe

SKU: 9918681

Çmimi i rregullt 3,100.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,400.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,100.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze me menge te shkutra.

Portokalli dhe e bardhe.

Materiali.

50% Pambuk.

50% Modal.

Shihni detajet e plota