Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

attrattivo - Bluze pambuku e bardhe dhe e zeze

attrattivo - Bluze pambuku e bardhe dhe e zeze

SKU: 9918672

Çmimi i rregullt 2,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 2,800.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Bluze me menge te shkurtra.

E bardhe dhe e zeze.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota