Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Bluze pambuku jeshile dhe e bardhe

attrattivo - Bluze pambuku jeshile dhe e bardhe

SKU: 9918679

Çmimi i rregullt 3,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 3,300.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze me menge te shkurtra.

Jeshile dhe e bardhe.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota