Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

attrattivo - Bluze pambuku mente dhe e bardhe

attrattivo - Bluze pambuku mente dhe e bardhe

SKU: 9918684

Çmimi i rregullt 4,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 5,500.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Bluze me menge te shkurtra.

Mente dhe e bardhe.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota