Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

attrattivo - Bluze pambuku roze dhe e bardhe

attrattivo - Bluze pambuku roze dhe e bardhe

SKU: 9918671

Çmimi i rregullt 2,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 2,200.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Bluze me menge te shkurtra.

Roze dhe e bardhe.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota