Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Bluze pa menge e bardhe dhe e zeze me kopsa dhe jake

attrattivo - Bluze pa menge e bardhe dhe e zeze me kopsa dhe jake

SKU: 9918603

Çmimi i rregullt 3,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,400.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Bluze verore.

E bardhe dhe e zeze.

Me zhapone.

Me kopsa.

Me lidhje ne mes.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota