Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 11

atra

attrattivo - Bluze, kanatjere lino zhapone blu, e bardhe dhe e zeze

attrattivo - Bluze, kanatjere lino zhapone blu, e bardhe dhe e zeze

SKU: 91259487

Çmimi i rregullt 3,400.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,400.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze verore.

Kanatjere.

Blu e bardhe dhe e zeze.

Zhapone.

Materiali.

62% Viskoze.

38% Lino.

Shihni detajet e plota