Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

attrattivo - Bluze verore e bardhe me qendisje dhe detaje lulesh

attrattivo - Bluze verore e bardhe me qendisje dhe detaje lulesh

SKU: 9919048

Çmimi i rregullt 5,400.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,400.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Bluze verore.

E bardhe.

Me qendisje.

Me menge te shkurta.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota