Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 10

atra

attrattivo - Bluze verore e zeze dhe portokalli

attrattivo - Bluze verore e zeze dhe portokalli

SKU: 9916815

Çmimi i rregullt 3,100.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,100.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,100.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze pa menge.

E zeze dhe portokalli.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota