Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 4

atra

attrattivo - Bluze verore pa menge

attrattivo - Bluze verore pa menge

SKU: 9916812

Çmimi i rregullt 3,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,400.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze pa menge verore. 

Me lidhje ne qafe.

E zeze dhe e bardhe.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota