Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

attrattivo - Bluze, kanatjere zhapone e bardhe me printe blu dhe jeshile

attrattivo - Bluze, kanatjere zhapone e bardhe me printe blu dhe jeshile

SKU: 9918828

Çmimi i rregullt 3,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 5,500.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Bluze verore.

Zhapone.

E bardhe.

Me printe blu dhe jeshil.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota