Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Bluze, kanatjere lino zhapone jeshile dhe e bardhe

attrattivo - Bluze, kanatjere lino zhapone jeshile dhe e bardhe

SKU: 91259425

Çmimi i rregullt 3,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 5,500.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Bluze verore.

Zhapone.

Jeshile dhe e bardhe.

Materiali.

75% Viskoze.

25% Lino.

Shihni detajet e plota