Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 7

atra

attrattivo - Cante blu dhe jeshile

attrattivo - Cante blu dhe jeshile

SKU: 9T21881

Çmimi i rregullt 8,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 9,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren

Cante blu dhe jeshile.

Materiali.

80% Poliamide.

20% Poliuretan.

Shihni detajet e plota