Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 6

atra

attrattivo - Cante celulari kafe dhe mente

attrattivo - Cante celulari kafe dhe mente

SKU: 9T21635

Çmimi i rregullt 3,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 3,300.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren

Cante celulari.

Mente dhe kafe.

Materiali.

100% Poliuretan.

Shihni detajet e plota