Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

attrattivo - Cante e vogel ne dy ngjyra

attrattivo - Cante e vogel ne dy ngjyra

SKU: 9T20756

Çmimi i rregullt 4,300.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,200.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,300.00 Lek
Me ulje E shitur
E ZEZE

Cante supi 

E zeze dhe e kuqe.

Materiali.

100% Polyurethane

Shihni detajet e plota