Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

attrattivo - Cante shpine jeshile dhe e zeze

attrattivo - Cante shpine jeshile dhe e zeze

SKU: 9T21295

Çmimi i rregullt 5,600.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,000.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,600.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren

Cante shpine.

E zeze dhe jeshile.

Materiali.

100% Poliuretan.

Shihni detajet e plota