Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

attrattivo - Cante shpine mente dhe e zeze

attrattivo - Cante shpine mente dhe e zeze

SKU: 9T21633

Çmimi i rregullt 5,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgidh Ngjyren

Cante shpine.

Mente dhe e zeze.

Me rrip te gjate.

Materiali.

100% Poliuretan.

Shihni detajet e plota