Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 10

atra

attrattivo - Set me triko i kuq dhe i bardhe

attrattivo - Set me triko i kuq dhe i bardhe

SKU: 9P19388D

Çmimi i rregullt 4,800.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,800.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Set me triko i kuq dhe i bardhe.

Materiali.

73% Najlon.

17% Viskoze.

10% Poliester.

Shihni detajet e plota