Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

attrattivo - Fund i gjate i bardhe me astar dhe te care ne ane

attrattivo - Fund i gjate i bardhe me astar dhe te care ne ane

SKU: 9918956

Çmimi i rregullt 6,200.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,800.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,200.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Fund.

I bardhe.

Me astar.

Me carje ne ane.

Materiali.

90% Pambuk.

10% Fije metalike.

Shihni detajet e plota