Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

attrattivo - Fund trecereksh i zi me qendisje bezhe dhe te care

attrattivo - Fund trecereksh i zi me qendisje bezhe dhe te care

SKU: 9919151

Çmimi i rregullt 6,200.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,800.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,200.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Fund.

I zi.

Me qendisje bezhe.

I care ne ane.

Me lidhje ne bel.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota