Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

attrattivo - Fund veror trecereksh i bardhe me printe me te care dhe me lidhje ne mes

attrattivo - Fund veror trecereksh i bardhe me printe me te care dhe me lidhje ne mes

SKU: 9918827

Çmimi i rregullt 6,200.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,800.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,200.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Fund veror.

Trecereksh.

I bardhe me printe.

I hapur ne mes.

Me lidhje ne mes.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota