Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

attrattivo - Fustan i gjate plazhi ngjyre bezhe me menge te shkurta dhe carje ne ane

attrattivo - Fustan i gjate plazhi ngjyre bezhe me menge te shkurta dhe carje ne ane

SKU: 9P21821

Çmimi i rregullt 6,200.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,800.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,200.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Fustan plazhi.

Bezh.

Me carje ne ane.

Me punim dore.

Materiali.

100% Acrylic.

Shihni detajet e plota