Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

attrattivo - Fustan i gjate jeshil me detaje kafe dhe lule, me carje ne ane

attrattivo - Fustan i gjate jeshil me detaje kafe dhe lule, me carje ne ane

SKU: 91145796

Çmimi i rregullt 7,700.00 Lek
Çmimi i rregullt 11,000.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 7,700.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Fustan i gjate.

Jeshil.

Me detaje kafe.

Me printe me lule. 

Me carje ne ane.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota