Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Fustan blu dhe i verdhe i shkurter

attrattivo - Fustan blu dhe i verdhe i shkurter

SKU: 9916835

Çmimi i rregullt 4,300.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,300.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fustan i shkurter,

Ne ngjyre blu dhe ne te verdhe.

Me rripa.

Materiali.

100% Viscose.

Shihni detajet e plota