Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Fustan jeshil dhe i zi trecereksh

attrattivo - Fustan jeshil dhe i zi trecereksh

SKU: 9918420

Çmimi i rregullt 10,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 12,100.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 10,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Fustan trecereksh.

Jeshil dhe i zi.

Me rrip ne mes.

Me jake V.

Me menge te shkurtra.

Materiali.

100% Lyocell.

Shihni detajet e plota