Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 2

atra

Attrattivo - Fustan jeshil me kopsa dhe rrip

Attrattivo - Fustan jeshil me kopsa dhe rrip

SKU: 91099772

Çmimi i rregullt 4,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 12,300.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Fustan me kopsa dhe rrip.

Materiali.

100% Viscose.

 

Shihni detajet e plota