Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Fustan trecereksh lejla dhe i zi

attrattivo - Fustan trecereksh lejla dhe i zi

SKU: 9918417

Çmimi i rregullt 7,700.00 Lek
Çmimi i rregullt 11,000.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 7,700.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fustan pa menge.

Trecereksh.

Leja dhe i zi.

Me carje ne ane.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota