Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo- Fustan jeshil dhe i zi trecerek me rripa

attrattivo- Fustan jeshil dhe i zi trecerek me rripa

SKU: 9916819

Çmimi i rregullt 4,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 9,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fustan trecereksh.

Ngjyre jeshile dhe e zeze.

Me rripa.

Me xhepa.

Materiali.

100% Viscose.

Shihni detajet e plota