Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

attrattivo - Fustan veludh i zi me printe

attrattivo - Fustan veludh i zi me printe

SKU: 92109858

Çmimi i rregullt 5,700.00 Lek
Çmimi i rregullt 11,500.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,700.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Fustan veludh.

I zi me printe.

Me carje te beli dhe ne ane.

Materiali.

100% Poliester.

Shihni detajet e plota