Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

attrattivo - Fustan trecereksh me dy ngjyra bezhe dhe kafe me lidhje ne mes

attrattivo - Fustan trecereksh me dy ngjyra bezhe dhe kafe me lidhje ne mes

SKU: 9836793C

Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 9,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Fustan veror.

Trecereksh.

Ngjyre kafe dhe bezhe.

Me lidhje ne mes.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota