Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Fustan i gjate i zi dhe i bardhe me rripa dhe shpine jashte

attrattivo - Fustan i gjate i zi dhe i bardhe me rripa dhe shpine jashte

SKU: 9919158

Çmimi i rregullt 8,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 12,100.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fustan veror.

I zi dhe i bardhe.

I gjate.

Me carje ne ane.

Me rripa dhe detaje me litar.

Me shpine jashte.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota