Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

attrattivo - Fustan veror i shkurter ngjyre bezhe me printe jeshile

attrattivo - Fustan veror i shkurter ngjyre bezhe me printe jeshile

SKU: 9919943

Çmimi i rregullt 6,200.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,800.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,200.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Fustan veror.

I shkurter.

Bezhe.

Me printe jeshile.

Me lidhje dhe llastik ne mes.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota