Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

attrattivo - Fustan veror i shkurter me jake dhe me printe shumengjyrshe

attrattivo - Fustan veror i shkurter me jake dhe me printe shumengjyrshe

SKU: 9918964

Çmimi i rregullt 5,400.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,400.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Fustan veror.

I shkurter.

Zhapone.

Me printe shumengjyrshe.

Me kopsa.

Me jake.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota