Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

attrattivo - Fustan veror i zi i gjate me rripa me flutura dhe qendisje bezhe

attrattivo - Fustan veror i zi i gjate me rripa me flutura dhe qendisje bezhe

SKU: 9919149

Çmimi i rregullt 8,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 12,100.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Fustan veror.

I zi.

I gjate.

Me qendisje.

Me rripa me flutura.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota