Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

attrattivo - Fustan me rripa i gjate asimetrik jeshil me printe te bardha dhe te zeza

attrattivo - Fustan me rripa i gjate asimetrik jeshil me printe te bardha dhe te zeza

SKU: 9919093

Çmimi i rregullt 6,200.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,800.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,200.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Fustan veror.

I gjate.

Me rripa.

Me printe.

Materiali.

100% Viskoze

Shihni detajet e plota