Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 10

atra

attrattivo - Jelek i zi dhe bezh me kopsa

attrattivo - Jelek i zi dhe bezh me kopsa

SKU: 9918882

Çmimi i rregullt 5,400.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,400.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Jelek me kopsa.

I zi dhe bezh.

Materiali.

53% Viskoze.

24% Lyocell.

23% Lino.

Shihni detajet e plota