Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 6

atra

attrattivo - Jelek jeshil dhe i zi me kapuc

attrattivo - Jelek jeshil dhe i zi me kapuc

SKU: 9917177

Çmimi i rregullt 8,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 11,500.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Jelek jeshil dhe i zi.

Me kapuc.

Me xhepa.

Materiali.

100% Poliester.

Shihni detajet e plota