Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Jumpsuit pa menge ne dy ngjyra

attrattivo - Jumpsuit pa menge ne dy ngjyra

SKU: 91099025

Çmimi i rregullt 7,700.00 Lek
Çmimi i rregullt 11,000.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 7,700.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Jumpsuit i kuq dhe jeshil.

Pa menge.

Me xhepa.

Me lidhje ne bel.

Materiali.

100% Viscose.

Shihni detajet e plota