Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 11

atra

attrattivo - Jumpsuit me lidhje ne mes ne dy ngjyra

attrattivo - Jumpsuit me lidhje ne mes ne dy ngjyra

SKU: 9916270

Çmimi i rregullt 7,400.00 Lek
Çmimi i rregullt 14,800.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 7,400.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Jumpsuit bojeqielli dhe portokalli.

Me lidhje ne mes.

Materiali.

55% Viscose.

45% Flax.

 

Shihni detajet e plota