Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Kanatjere e bardhe dhe e zeze

attrattivo - Kanatjere e bardhe dhe e zeze

SKU: 9918911

Çmimi i rregullt 2,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 2,200.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Kanatjere e bardhe dhe e zeze.

Materiali.

90% Pambuk.

10% Elastane.

Shihni detajet e plota