Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 4

atra

attrattivo - Kanatjere jeshile me kopsa dhe lidhje

attrattivo - Kanatjere jeshile me kopsa dhe lidhje

SKU: 91349295

Çmimi i rregullt 2,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Kanatjere me kopsa.

Me lidhje .

Materiali.

100%

Shihni detajet e plota