Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 7

atra

attrattivo - Kanatjere saten e bardhe dhe e zeze

attrattivo - Kanatjere saten e bardhe dhe e zeze

SKU: 9919060

Çmimi i rregullt 4,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 5,500.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Kantajere saten.

Me tyl.

E bardhe dhe e zeze.

Materiali.

100% Poliester.

Shihni detajet e plota